Dlaczego warto
PIĘKNO
NA TWOICH ZASADACH
journey-bigjourney-small
Dołącz
już dziś
01Krok
Wypełnij formularz i dołącz do grona pasjonatów piękna. Zajmie Ci to nie więcej jak 5 min Twojego cennego czasu.
02Krok
Pobierz aplikację Avon On i już możesz zacząć zamawiać. Mamy tam dla Ciebie też poradniki oraz link do bezpłatnych szkoleń.
03Krok
Pokaż znajomym ofertę Avon - udostępniaj katalog online w aplikacji lub po prostu przekaż katalog papierowy, aby mogli wybrać coś dla siebie z bogatej oferty w każdym katalogu.
04Krok
Odbieraj zamówienia online, akceptuj jednym kliknięciem i zacznij zarabiać. Korzystaj z rabatów jak i nowych ofert w każdym katalogu.
05Krok
W aplikacji Avon On czeka na Ciebie bogata galeria gotowych postów do udostępniania w social media. To dodatkowy sposób na pokazanie ciekawych ofert i zdobycia kolejnych zamówień!
Mój zespół
LUDZIE
avatar
O mnie
Okręgowy Lider Sprzedaży
WIĘCEJ
Masz pytania?
Krok 1: Wyślij zgłoszenie
Kliknij na "Dołącz" i wypełnij formularz.
Krok 2: Potwierdź swoje zgłoszenie
Otrzymasz potwierdzenie rejestracji z linkiem. Klikając w link, potwierdzisz zgodność Twoich danych i chęć aplikacji na Konsultantkę Avon.
Krok3: Dane do logowania
Otrzymasz email z Twoimi danymi do logowania.
Krok 4: Wyrusz w podróż do świata piękna
Zaloguj się do Klubu Avon i możesz zacząć składać zamówienia! Czekają tam na Ciebie unikalne materiały i bezpłatne szkolenia. Pobierz aplikację Avon On i pobierz kod powitalnego prezentu oraz innych bonusowych produktów w programie na start.
NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ? Porozmawiajmy!
Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub masz wątpliwości możesz do mnie zadzwonić lub zostaw telefon do siebie - oddzwonię i wszystko Ci opowiem.
W Avon nie ma opłaty wpisowej, ani nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych. Masz za to możliwość zakupu artykułów pomocnych w sprzedaży by rozwijać swój biznes.
Pobierz aplikację AvonOn i uzyskaj dostęp do katalogu online oraz innych ofert, dostępnych tylko w aplikacji. Składaj zamówienia przez iKatalog w aplikacji, udostępniaj swój link do iKatalogu znajomym i zbieraj zamówienia online. Z aplikacją nie musisz pamiętać kodów i katalog masz zawsze pod ręką - w swoim telefonie! Działaj kiedy chcesz i skąd chcesz. Tak jak lubisz!
Zostań częścią mojego zespołu - tu czekają na Ciebie otwarci i życzliwi ludzie z wielkim sercem. Wspólny cel łączy! Walcz razem z nami o lepsze jutro dla kobiet - wspieramy akcje Stop Przemocy i Avon Kontra Rak Piersi.
Wysokie rabaty - im większe zamówienia tym więcej zyskujesz - wszystko zależy od Ciebie. Dostęp do unikalnych ofert i nagród w programach tylko dla Konsultantek.
Elastyczne godziny - Ty decydujesz jak i kiedy chcesz działać.
Chcemy Cię wspierać w Twoich dążeniach i rozwijaniu biznesu. W Avon dajemy Ci dostęp do bezpłatnych szkoleń, podręczną aplikację, katalog online oraz gotowe posty do udostępniania w social media - czy to w gronie znajomych czy szerzej (publicznie) - wystarczy tylko kliknąć. Czekają też na Ciebie bezpłatne próbki co katalog oraz liczne oferty zniżkowe na wielopaki w ofertach tylko dla Konsultantek. Ekskluzywne oferty sezonowe oraz nowości w preferencyjnych cenach dostępne zanim trafią do sprzedaży dla klientów. Konsultantka ma całe mnóstwo przywilejów. Dołącz i korzystaj!
Wysyłaj znajomym swój iKatalog z aplikacji Avon On co miesiąc i odbieraj zamówienia online. Wysyłaj paczki bezpośrednio do klienta / znajomego - nie musisz nawet ruszać się z fotela! Klienci płacą wg cen katalogowych, dla Ciebie mamy korzystny system rabatowy - dzięki niemu zarabiasz. Im większe zamówienia tym większy zysk dla Ciebie. Im więcej znajomych / klientów tym więcej zamówień. Im więcej udostępniasz w sieci, bez znaczenia czy wśród znajomych czy publicznie, tym więcej zamówień zbierasz. Posty produktowe przykuwają uwagę i budzą w ludziach chęć posiadania. Wykorzystaj to!
Różnica między ceną katalogową a ceną po rabacie to zysk dla Ciebie. Im większe zamówienia tym większy rabat. Co więcej rabat który wypracujesz sobie z poprzednim katalogu przechodzi na następny. I nawet gdy w kolejnym katalogu sprzedaż jest niska korzystasz z rabatu z poprzedniego katalogu już od pierwszego zamówienia. Więcej szczegółów o rabatach znajdziesz w Klubie Avon. Wypełnij formularz i przekonaj się że warto!
Absolutnie nie. Ty decydujesz jak często i na jaką kwotę chcesz zamówić. Działasz na własnych zasadach.
Zapraszamy do naszego Beauty Bloga w Klubie Avon - tam znajdziesz najważniejsze informacje o głównych nowościach czy też rytuałach. Odwiedzaj też platformę Avon Connect, na której znajdziesz znacznie więcej szczegółów na temat każdej linii produktowej oraz pogłębione szkolenia jeśli będziesz chciał(a) poszerzyć wiedzę jeszcze bardziej.
Jak najbardziej. Wiele Konsultantek od tego właśnie zaczynało. Możesz kupować kiedy chcesz i dla kogo chcesz. Ale jeśli będziesz mieć ochotę na więcej - pomożemy Ci w tym. Działasz na własnych zasadach.
Na początku opłacasz zamówienia z góry lub płacisz przy odbiorze paczki. Jeśli chcesz składać zamówienia z odroczonym terminem płatności 21 dni skontaktuj się ze mną - pomogę Ci w tym.
W Avon możesz wysyłać paczki kurierem lub do jednego z kilkunastu tysięcy punktów odbioru w całej Polsce. Zamówienia możesz odbierać samodzielnie lub wysyłać bezpośrednio do rąk swoich klientów / znajomych. Wystarczy przed wysłaniem zamówienia uzupełnić adres i dane odbiorcy.
Zamawiaj z iKatalogu online w aplikacji Avon On lub wpisuj kody produktów na zamówieniu. Wybór należy do Ciebie.
Zostaw kontakt do siebie a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz zadzwoń do mnie - telefon znajdziesz powyżej. Do usłyszenia!
Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiem. Daj mi tylko znać.