Prečo sa pripojiť
STAŇTE SA
ODBORNÍČKOU NA KRÁSU
journey-bigjourney-small
Začnite svoju
cestu ešte dnes
01Krok
Vyplňte formulár a registrujte sa, bude vás to stáť len 5 minút vášho času.
02Krok
Mobilná aplikácia Avon ON vám pomôže na ceste k úspechu. Pomocou tréningových videí sa s aplikáciou zoznámite krok za krokom.
03Krok
Sama si vyberte, ako svojich zákazníkov chcete získavať a kontaktovať: či budete zdieľať Mobilný katalóg a často komunikovať online, alebo zvolíte osobný kontakt a odovzdanie tlačeného katalógu každému zákazníkovi.
04Krok
Získajte prvej objednávky a zarábajte s každou novou lákavou ponukou a vašou zľavou na produkty.
Môj tím
KOMUNITA
avatar
O mne
Ahoj, volám sa Zuzana
AVON si kupujú ženy už 135 rokov, ale nikdy to nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí len vypísať formulár a hneď získaš zľavy a skvelé odmeny.
Zobraziť viac
DOVEDNOSTI
expertiseexpertise
Ako vás podporím
Poradenstvo v oblasti krásy
Tipy na navýšenie zákaznícke objednávky
Odpovede na akékoľvek otázky
Tipy na získavanie nových zákazníkov
ZISTIŤ VIAC
Časté otázky
1) Vyplňte online formulár
po kliknutí na tlačidlo "Pridať sa" a formulár odošlite.
2) Potvrďte vaše údaje a vašu registráciu.
Zašleme vám e-mail, v ktorom vás požiadame o potvrdenie vašich údajov a dokončenie registrácie.
3) Vaše prihlasovacie údaje
Zašleme vám e-mail s číslom vášho konta a heslom k vášmu novému kontu.
4) Začiatok vašej Avon cesty
Prihláste sa do svoje Online kancelárie pomocou čísla konta a hesla. Spoznajte všetky naše digitálne nástroje, ktoré vám pomôžu získať objednávky rýchlo a jednoducho a preskúmajte náš online tréning, v ktorom určite nájdete témy, ktoré vás zaujímajú.
Ešte váhate? Som tu pre vás!
Ak máte akékoľvek obavy, nedarí sa vám registráciu dokončiť alebo sa chcete dozvedieť viac o možnostiach, ktoré vám Avon prináša, ozvite sa mi a všetko si spoločne vysvetlíme.
Registrácia a založenie konta je úplne zadarmo. Možno si ale budete chcieť do začiatku objednať niekoľko tlačených katalógov?
Stiahnite si mobilnú aplikáciu Avon ON, vďaka ktorej budete mať vždy po ruke Mobilný katalóg, možnosť zadávať objednávky a rozširovať svoj biznis. Tiež získate prístup k exkluzívnym ponukám a keď si zapnete oznámenia z programu, budete o všetkých novinkách v Avonu vedieť ako prvý!
Veľký tím s veľkým srdcom. Pripojte sa k nám a budete súčasťou komunity žien, ktoré sa navzájom podporujú.
Neobmedzená možnosť zárobku. A navyše ešte exkluzívne zľavy, špeciálne ponuky a darčeky!
Budete úplne flexibilná. Pracovať môžete kedy a kde sa to hodí vám - online aj offline formou.
Čakajú na vás nástroje, ktoré vám maximálne uľahčí nielen vaše začiatky - pomôžeme vám rozbehnúť vaše sociálne siete s aplikáciou Avon ON. Zdieľať limitovanej ponuky a skvelé produkty môžete veľmi ľahko vďaka nášmu Mobilnému katalógu.
Nájdite si svojich zákazníkov a získajte od nich objednávky. Objednávky spracujte v Online kancelárii, zaplaťte objednávku na dobierku a produkty následne doručte svojim zákazníkom a dohodnite sa na spôsobe platby. Peniaze, ktoré od zákazníkov získate, sú už len vaše!
Výška vášho zárobku záleží na výške vašich objednávok.
Ak zadáte objednávky do 64,99 €, získate zľavu 10 %.
Objednávky nad 65 € a získate zľavu 19 %.
Ak objednáte nad 163 €, získavate zľavu 26 % .
Na objednávky nad 223 € sa môžete tešiť na zľavu 30 %.
Najvyššiu zľavu až 35 % získate na objednávky nad 510 €.
Nie je žiadny minimálny limit na počet produktov alebo výšku Vašej objednávky.
Aby sme vám pomohli získať z Avonu maximum, pripravili sme pre vás mnoho tréningov, na ktorých spoznáte naše produkty a ešte oveľa viac. Prezrite si platformu Avon online tréning, kde nájdete všetky potrebné informácie.
Určite áno! Mnoho z našich úspešných Avon Ladies začalo svoju kariéru nakupovaním pre seba a pre svoje rodiny. Vďaka tomu podukty dobre spoznáte a čoskoro si vytvoríte okruh svojich vlastných zákazníkov.
Za prvú objednávku je potreba zaplatiť na dobierku kuriérovi. Následne si môžete požiadať o možnosť nákupov na faktúru.
Objednávku vám pohodlne doručíme až k vašim dverám a to tak, ako si vyberiete - štandardné doručenie trvá 3-5 pracovných dní a ak objednáte za menej ako 33,99 €, vyjde vás 4,99 €. Objednávky nad 34 € doručíme zadarmo AL/AG v segmente Zlato, Platina a Diamant. AL/AG zo segmentu Striebro a Bronz zaúčtujeme poplatok 2,99 €, nulový poplatok pre nich platí na objednávky vyššie ako 108 €. Ďalšie poplatky za doručenie sa odvíjajú od segmentu, v ktorom sa budete nachádzať a od spôsobu doručenia.

Tlačené katalógy si môžete objednať za 1€ za kus alebo využívajte Mobilný katalóg, ktorý je úplne zadarmo!

V Avone na to nie ste nikdy sama - máme tím odborníkov na Zákazníckom servise, ktorí vám so všetkým radi pomôžu a poradia. Kontaktovať ich môžete na tel. čísle +421 249 11 00 75.