Neden Avon'a katılmalısın?
RAKİPSİZ KAZANÇ
FIRSATI İÇİN!
journey-bigjourney-small
Yolculuğuna
bugün başla
01
Avon ailemize katılmak için "Katıl" butonuna tıklayarak kayıt formunu doldur. En fazla 5 dakikanı alacak.
02
AvonOn ücretsiz mobil uygulamasını indir, giriş yap ve güzellik dünyasının kapılarını arala. Sana başlarken yol gösterecek eğitimleri ve kılavuzları incelemeyi unutma.
03
İlk müşterini bulmak için kendi yolunu seç. İster sosyal medya hesaplarında dijital kataloğu paylaş, ister potansiyel müşteri adreslerine basılı katalog bırak.
04
Siparişleri topla ve katalogdaki her fırsatla sana özel indirimlerle kazanmaya başla.
05
Sosyal sorumluluk projelerimizle kadınların sorunlarına ses olmada sen de bize katıl ve çevrendekilere ilham ol
Benim Ekibim
EKİBİM
avatar
Hakkımda
Merhaba, Ben
Avon üyelik için hemen şimdi asağıdaki formu doldurabilirsiniz, Avona ücretsiz üye olmak için kayıt oluşturun. Avon Temsilciliginiz aktif edilsin.
Daha fazla
YETENEKLER
expertiseexpertise
Sana her zaman desteğim
Kişisel eğitim uzmanı
Güzellik Danışmanı
Koçluk & Mentorluk
Paket satmada uzman
Avon tecrübesi
Müşteri kazanmada destekçi
DAHA FAZLA
Soruların mı var?
1.Adım:"Katıl" alanına tıklayarak online başvuru formunu doldur.

2.Adm: Bilgilerini ve kaydını onayla
Başvuru ayrıntılarını onaylaman ve Avon Temsilcisi olmak için kaydını kabul etmek için sms al.

3.Adım: Giriş için Temsilci numaranı sms olarak al

4.Adım: Avon yolculuğuna başla
Avon Temsilci şifrenizi oluştur ve Avon.com.tr'den Temsilci numarası ve şifreni kullanarak giriş yap. Sipariş, eğitimler ve dijital araçlarımızı keşfet. Avon'un senin için hazırladığı diğer fırsatlar ve hediyeler hakkında daha fazla bilgi edin.
Hala emin değil misin? Hemen konuşalım!
Nasıl kayıt olacağınla ilgili soruların var veya Avon fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan, konuşmak veya sohbet etmek için doğrudan bana ulaşabilirsin.
Avon'a katılmak için kayıt ücreti yoktur.
Dijital kataloğumuza erişmek, sipariş vermek ve kazanmaya başlamak için uygulamamız AvonOn'u ücretsiz indir. Ayrıca müşterilerinin 7/24 alışveriş yapabilecekleri, özel avantajlara erişebilecekleri ve çok daha fazlasını yapabilecekleri kendi ücretsiz online mağazanı da kurabilirsin!
Kalbi kocaman bir ekip. Avon ailemizin bir parçası ol ve asla yalnız hissetme.
Sınırsız Kazanç. Ayrıca özel indirimler, teklifler ve ödüller.
Esnek saatler. İstediğin zaman ve istediğin yerde, online veya çevrimdışı çalışabilme olanağı
Sosyal medya aracılığıyla kazancını artırmak için ihtiyacın olan tüm araçlara ve kullanışlı bir ücretsiz mobil uygulamaya sahibiz. Basılı kataloglarımızın yanı sıra, harika ürünlerimizi paylaşmak için dijital kataloglarımızı da kullanabilirsin.
Çevreni müşteri bulmak ve sipariş toplamak için değerlendirebilirsin. Siparişini girer, ürünlerini teslim alır ve müşterilerine teslim edersin. Müşterilerinden katalogda yazan ücretleri toplar, indirimli faturanı Avon'a ödersin. Kalan para da senin olsun.
Siparişinden yaklaşık olarak %33 kazanç sağlarsın.
Yeni Temsilcilerimize özel hediye fırsatlarını kaçırmamak için en az bu limitlere ulaşacak kadar sipariş verebilirsin. Yen temsilci programlarıyla ilgili bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsin.
Avon yolculuğun boyunca sana yardımcı olmak ve desteklemek için birçok fırsatınız olacak. Avon Kampüs adında, ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacak özel bir platformumuz var. Öğrenmek istediğin her şeye buradan erişebilirsin
Kesinlikle. Başarılı Temsilcilerimizin çoğu, Avon işine sadece kendileri ve aileleri için satın alarak başladı. Ürünleri kullanarak ve hakkında konuşarak yakında bir müşteri tabanı oluşturabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.
Ödemeni sipariş girişinden sonra kredi kartı ile veya kapıda ödeme seçeneğini seçerek kolini teslim alırken yapabilirsin.
Siparişlerin 2-3 iş günü içerisinde adresine teslim edilir. Dilerseniz aynı teslimat süreleri içerisinde istediğiniz müşteri adresinize senin adına biz ürünleri teslim ederken arkanı yaslanıp rahatlayabilirsin.
Kataloglarımızın güncel fiyatlarına sipariş esnasında ulaşabilirsiniz. Daha yüksek adetli alımlar için indirim de uygulanır. Dijital kataloğumuza ulaşmak için ücretsiz mobil uygulamamızı indirebilirsin.
Avon.com.tr adresinden Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsin.
Eğer aklında daha fazla soru varsa, hepsini cevaplamayı çok isterim. Lütfen benimle iletişime geç.